Головна
  Мапа сайту
Укр. Рус.
 
Головна > Корисна інформація > Цікаві місця Прикарпаття > ТК Буковель    [Повернутися Назад ]

Відстань від Івано-Франківська до Поляниці - 100 км

Хто хоч раз побував в карпатському краї, вже ніколи не зможе забути його, ніколи не зрадить чарівному королівству величних гір, не зможе забути чистого ранішнього повітря, яке увібрало в себе аромат джерельної води та карпатських квітів. Той ніде в світі більше не побачить таких струнких смерек, які на верхівках гір ніби з'єднують землю та небо в єдиний райський куточок.

Туристичний комплекс "БУКОВЕЛЬ"
Без сумніву, перлиною карпатських гір є туристичний комплекс "БУКОВЕЛЬ", який знаходиться в с. Поляниця Яремчанської міської ради на висоті 920 м над рівнем моря. Туристична зона, в якій розташований комплекс, є унікальною за своїми природнокліматичними умовами. Гори, обступивши комплекс з усіх сторін, прикривають його від зимових вітрів, що відіграє дуже важливу роль в комфорті їзди. Сніг на схилах, де проходять лижні траси, утримується набагато довше завдяки правильно спланованим, з трав'янистою основою, схованим від прямого сонячного проміння, вкатаним сніготрамбувальною технікою схилам. Для дітей тут передбачене найсучасніше спорядження, устаткування й оснащення, проведене освітлення трас для нічного катання. Гірськолижні дитяча та доросла школи, сноутюбінг, прокат та продаж нових лиж та сноубордів, одягу та аксесуарів, прокат скутерів, російська та фінська сауни з басейном та ополонкою.
Гора Буковель - висота 1139 м, ширина гірськолижних трас 120-150 м, схил - 10-25 градусів, 2 крісельних і 3 бугельних підйомники. Загальна довжина трас 12 км. Тривалість зимового сезону з грудня до кінця квітня.
Влітку: релаксація, загорання та купання у гірському озері, крісельні підйомники, гірські велосипеди (кроскантрі, даунхіл), ролики, пейнтбол, екскурсії та походи, гуцульска кухня, анімація, збирання грибів та ягід.
Поселення в дерев'яних котеджах з усіма благами цивілізації, ресторан, сауна з особливою технологією подачі тепла. Розміщення в комфортабельних двомісних номерах з усіма зручностями, в двоповерхових котеджах з мансардою (по 4 номери в котеджі).

Меню